Czy prezes LSO jest przestępcą?

http://podatki.gazetaprawna.pl/artykuly/1063728,ziobro-komisja-sledcza-ws-wyludzen-vat.html

http://www.rp.pl/VAT/170819927-Ziobro-deklaruje-pelne-poparcie-dla-komisji-sledczej-ws-wyludzen-VAT.html/

https://www.youtube.com/watch?v=48c2iR-lqZA

Powyższe linki wyjątkowo opatrujemy komentarzem. Polecamy szczególnej uwadze ostatni link, który pozwala na obejrzenie briefingu Prokuratora Generalnego w całości. Prokurator Generalny i Prokurator Krajowy wydali wyrok na prezesa. Jest współwinny pomniejszenia dochodów Państwa o 250 MILIARDÓW ZŁOTYCH. Część z Was zna dłużej Krzysztofa niż obecny zarząd Stowarzyszenia. Nie pytaliśmy prezesa, co sądzi o wypowiedziach najwyższych przełożonych. Wam proponujemy, w ramach intelektualnego ożywienia wymagający quiz.

Co zrobi Krzysztof :

  1. zostanie świadkiem koronnym i obciąży premierów, ministrów oraz sędziów SN
  2. wystąpi z wnioskiem o zastosowanie prawa łaski
  3. będzie oszczędzał przez 3000 lat, by pokryć uszczuplenie
  4. wystąpi w TVP INFO, odetnie się i obieca, że z chwilą delegowania do PK będzie ścigał, ściągał, aresztował z gorliwością neofity
  5. odkurzy rower i spędzi długi weekend tak jak lubi.

Na zwycięzców czeka dobra zabawa. Nagród nie przewidujemy. Odpowiedź „e” odradzamy, gdyż prezes nie wgląda jak weganin lub anorektyk.

Lex Super Omnia
Stowarzyszenie Prokuratorów "Lex Super Omnia" to polska organizacja, skupiająca niezależnych prokuratorów. Jej celem jest promowanie wartości niezależności prokuratury oraz utrzymanie standardów etycznych w służbie sprawiedliwości. W ostatnich latach stowarzyszenie aktywnie uczestniczyło w działaniach na rzecz niezależności prokuratury w Polsce, angażując się m.in. w inicjatywy wspierające akcję pomocy sędziom.